Referinte

Timovladian a construit doua terenuri de dimensiuni mari, 110m x 60m, omologate de Federatia Romana de Fotbal. De acestea beneficiaza Liceul Sportiv Oradea si FC Paleu.

Detinem cea mai mare Baza Sportiva de terenuri sintetice din Romania, Baza Sportiva Tineretului din Oradea.

Baza Sportiva Tineretului se intinde pe aproximativ 11 000 de metri patrati si este alcatuita din sase terenuri cu gazon sintetic omologat UEFA, vestiare, sport bar, sauna si piscina. Aceasta dispune de un teren sintetic mare, omologat de FRF. Pentru informatii si rezervari: 0729 351 276.

Timovladian a construit peste 400 de baze sportive. Mai jos aveti o lista cu cateva dintre societatile comerciale si de stat cu care am colaborat.

LUCRĂRI FINALIZATE 2017

  1. Imprejmuire si amenajare teren de sport Scoala Gimnaziala Breznita Ocol, judetul Mehedinti

  2.  

  3. Constructie teren sintetic de fotbal in localitatea Ardud, jud. Satu Mare

  4.  

  5. Constuctie teren sintetic de fotbal in loc. Cugir, jud. Alba

  6.  

  7. Teren de sport cu gazon artificial de fotbal in loc. Musetesti, judetul Gorj

  8.  

  9. Contructie teren sintetic de fotbal in Comuna Costesti, judetul Buzau

  10.  

  11. Teren de sport cu gazon sintetic de fotbal in loc. Sibiu, judetul Sibiu

  12.  

  13. Proiectare si executie lucrari de construie ire teren de fotbal sintetic in loc. Berveni, judetul Satu Mare

  14.  

  15. Teren de sport din tartan de cauciuc in loc, Deva

  16.  

  17. Lucrari de inlocuire a tartanului pentru pista stadionului orasenesc Rovinar

  18.  

LUCRĂRI FINALIZATE 2016

      1. PRIMARIA COMUNA  CABESTI- JUD. BIHOR
      2. PRIMARIA COMUNA HIDISELU DE SUS, JUD. BIHOR
      3. PRIMARIA COMUNEI NOJORID- JUD. BIHOR
      4. PRIMARIA COMUNEI LUNCA- JUD. BOTOSANI
      5. PRIMARIA COMUNEI CEPARI- JUD. ARGES
      6. PRIMARIA COMUNEI DAROVA- JUD. TIMIS
      7. PRIMARIA ORASULUI POTCOAVA- JUD. OLT
      8. PRIMARIA COMUNEI PAUCA- JUD. SIBIU
      9. PRIMARIA COMUNEI JUPINESTI- JUD. GORJ
      10. PRIMARIA COMUNEI OCNA SUGATAG- JUD. MARAMURES
      11. PRIMARIA COMUNEI POIANA BLENCHII- JUD. SALAJ
      12. PRIMARIA COMUNEI VIRCIOROG- JUD. BIHOR
      13. PRIMARIA COMUNEI AVRAM  IANCU- JUD. ALBA
      14. PRIMARIA COMUNEI SEICA MARE- SIBIU
      15. PRIMARIA COMUNEI DOBRESTI- BIHOR
      16. PRIMARIA COMUNEI RASTOLITA, JUD MURES
      17. PRIMARIA COMUNEI HIDA, JUD. SALAJ
      18. PRIMARIA COMUNEI MAERISTE- JUD. SALAJ
      19. PRIMARIA COMUNEI IP- JUD. SALAJ
      20. PRIMARIA COMUNEI SIC- JUD. CLUJ
      21. PRIMARIA COMUNEI SOTRILE- JUD. PRAHOVA
      22. PRIMARIA COMUNEI  SLATINA- JUD. CARAS-SEVERIN
      23. PRIMARIA COMUNEI GLIMBOCA- JUD. CARAS-SEVERIN
      24. PRIMARIA COMUNEI VALEA CHIOARULUI- JUD. MARAMURES
      25. PRIMARIA COMUNEI TAUT- JUD. ARAD
      26. PRIMARIA COMUNEI ABRAM- JUD. BIHOR
      27. PRIMARIA COMUNEI SALACEA- JUD. BIHOR
      28. DIRECTIA SERVICII PUBLICE BISTRITA, JUD, BISTRITA NASAUD
      29. DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI GORJ- JUD. GORJ
      30. LICEUL TEHNOLOGIC CLISURA DUNARII- JUD. CARAS SEVERIN
      31. CLUBUL SPORTIV VOINTA SEBASTIANO, REGHIN, JUD. MURES
      32. UNIVERSITATEA DIN ORADEA- JUD. BIHOR
      33. LICEUL BORSA- JUD. MARAMURES
      34. SCOALA GIMNAZ. CONOP, JUD. ARAD
      35. SCOALA GIMNAZIALA VARCIOROVA- JUD. CARAS-SEVERIN
      36. SC IGLU SRL, PODU ILOAIEI, JUD. IASI
      37. CODREA PETRU I.I.- BERBESTI, JUD. MM
      38. SC OCNA SPORT SRL- OCNA SUGATAG, MM
      39. SC MONOLIT JUNIOR SRL- LANCRAM, ALBA
      40. SC ZADILOC SRL- MARAMURES
      41. SC CONSTRUCTII MARCUT SRL- ORADEA, BIHOR
      42. SC SAFE ART CONCEPT SRL- JUD. MURES
      43. SC SEB CONSTRUCT SRL- JUD. BUZAU
      44. SC SALDES SRL- MUNICIP. DEJ, JUD. CLUJ
      45. SC SEL BEL SRL, DEJ, JUD. CLUJ
      46. SC FLOREM MOBIL SRL- LOC. SACELE, JUD. BRASOV
      47. SC SEB CONSTRUCT SRL- JUD. BUZAU
      48. SC METEORAST IMPEX SRL- JUD. ILFOV
      49. SC VIBRO SYSTEM SRL- JUD. BIHOR
      50. MEZEI-VILL KFT- BERETTYOUJFALU, UNGARIA
      51. SC UNIVERS PRODIMPEX SRL- JUD. BUZAU
      52. SC CONREC SRL- RECAS, JUD. TIMIS
      53. SC PLAY PLUS RO SRL- JUD. SATU MARE
      54. SC TERRA SAT SRL- JUD. OLT
      55. SC TECH SCHEMATIC SRL- JUD. BIHOR
      56. SC AVY EXCLUSIV CONPLAST SRL- JUD. ARAD
      57. SC RUB & BEN CONSTRUCT SRL- JUD. BIHOR
      58. SC TERMOCONS SRL- JUD. ALBA
      59. SC ZO-LAR PREST SRL- JUD. TIMIS
      60. SC VIBRO SYSTEM SRL- JUD. BIHOR
      61. SC BRITANIA INSTAL SRL- JUD. BISTRITA-NASAUD
      62. SC CML RO SRL- JUD. BISTRITA- NASAUD
      63. SC TITERLEA PROD 99 SRL- LOC. FAGET, TIMIS
      64. SC EURO DIVERS CONSTRUCT SRL- LOC. DEVA, JUD. HUNEDOARA
      65. SC WORLD&GAMES SRL- JUD. MARAMURES

LUCRĂRI FINALIZATE 2015

 

  1. PRIMARIA LĂZĂRENI – JUDETUL BIHOR
  2. PRIMARIA LUNCOI- JUD. HUNEDOARA
  3. PRIMARIA SOIMUŞ- JUD. HUNEDOARA
  4. PRIMARIA SĂCĂDAT- JUD. BIHOR
  5. PRIMARIA MĂERIŞTE- JUD. SALAJ
  6. PRIMARIA LAZURI DE BEIUŞ- JUD. BIHOR
  7. PRIMARIA ABRAM- JUD. BIHOR
  8. PRIMARIA DEJ- JUD. CLUJ
  9. PRIMARIA VADU CRIŞULUI- JUD. BIHOR
  10. PRIMARIA URMENIŞ- JUD.  BISTRITA
  11. PRIMARIA ŞIMAND- JUD. ARAD
  12. PRIMARIA LUGOJ- JUD. TIMIS
  13. PRIMARIA SILIVAŞU DE CÂMPIE-JUD. BISTRITA
  14. PRIMARIA DEZNA-  JUD. ARAD
  15.  PRIMARIA BĂNEŞTI- JUD.PRAHOVA
  16.  PRIMARIA MACEA- JUD. ARAD
  17. PRIMARIA BATĂR- JUD. BIHOR
  18. PRIMARIA CIUMEGHIU-JUD. BIHOR
  19. PRIMARIA CURAŢELE-JUD. BIHOR
  20. PRIMARIA SÂRBI- JUD. BIHOR
  21. PRIMARIA LĂZĂRENI- JUD. BIHOR
  22. GOSPODĂRIRE COMUNALĂ LOCALĂ RĂŞINARI- JUD. SIBIU
  23. SC ANDRETENNIS SRL- LOC. SATU MARE, JUD. SATU MARE
  24. SC AGUA MAS SRL-  BAIA MARE, JUD. MARAMURES
  25. SC CAMPEADOR 2011 SRL-  BISTRITA, JUD. BISTRITA NASAUD
  26. SC CHIMPROMET SSRL- LOC. CHEIA JUD. VALCEA
  27. SC CHINEZU SRL- LOC. CAMPIA TURZII, JUD. CLUJ
  28. SC CML RO SRL- LOC. BECLEAN, JUD. BISTRITA NASAUD
  29. SC COMAGRO IMEX SRL- LOC. ALESD, JUD. BIHOR
  30. SC COMPANIA DE CONTRUCTII REZIDENTIALE AG SRL- ORADEA, JUD. BIHOR
  31. SC CRING CONSTRUCT SRL- LOC. SIGHISOARA, JUD.MURES
  32. SC DAN & NIK SRL- ORADEA, JUD. BIHOR
  33. EPISCOPIA ROMANA UNITA CU ROMA GRECO-CATOLICA DE ORADEA- JUD. BIHOR
  34. SC EXPERT CONSTRUCT&FLOOR IMPEX SRL- BUCIUM, JUD. HUNEDOARA
  35. SC FLORIDA GOLD SRL- ALBA IULIA, JUD. ALBA
  36. SC FORMABETON SRL- TIMISOARA, JUD. TIMIS
  37. SC HICHO SRL- LOC. TOMESTI, JUD. IASI
  38. SC INDEMINAREA PRODCOM SRL- LOC. LIVEZILE, JUD. BISTRITA-NASAUD
  39. SC IULY CUGIR SRL- LOC. VINEREA, JUD. ALBA
  40. SC LEX GUARD SECURITY SRL- LOC. REGHIN, JUD. MURES
  41. SC M&S IMPORT-EXPORT SRL- JUD. SIBIU
  42. SC PETERFI CONSTRUCT SRL- LOC. ALESD, JUD. BIHOR
  43. SC POMPI UNIC IMPEX SRL- LOC UNIREA, JUD. BISTRITA-NASAUD
  44. SC RECUPERARI APULUM SRL- ALBA IULIA, JUD. ALBA
  45. SC BEST FLOOR ALBA SRL- ALBA IULIA, JUD. ALBA
  46. SCOALA GIMNAZIALA SIMION BARNUTIU TIUR- JUD. ALBA
  47. SC SIMACONS NBA SRL- GALATI, JUD. GALATI
  48. SC TEAM WORKS SYSTEM SRL- SF. GHEORGHE, JUD.  COVASNA
  49. SC VEST TRANSCOM SRL- LOC. CARPINET, JUD. BIHOR
  50. SC WEST FRUTA SRL- ORADEA, JUD. BIHOR
  51. TRIPA IOANA STELA I.I.- NOJORID, JUD. BIHOR
  52. SC ALIS BABA SRL- CRAIOVA, JUD. DOLJ
  53. SC ROMARDAN SRL- LOC. DUMRAVANI, JUD. CLUJ
  54. SC CRACIUN &TURZA CONSTRUCT SRL- LOC. GLOD, JUD. MARAMURES
  55. SC PROCEZAROM SRL- ROVINARI, JUD. GORJ
  56. SC BEN ONI LOGHIN SRL- ALBA IULIA, JUD. ALBA
  57. SC MOLDO T.N.B STRUCTURI SRL- VICTORIA, JUD. BOTOSANI
  58. SC LG DESIGN SRL- BRASOV, JUD. BRASOV
  59. SC P2EDILITIA SRL- AIUD, JUD. ALBA
  60. SC GIVERM CONSTRUCT SRL- LOC. CAMARASU, JUD. CLUJ
  61. SCOALA DISCOVERY -VOLUNTARI- JUD. ILFOV

 

ALTE LUCRARI

  1. PRIMARIA HOREA – JUDETUL ALBA
  2. PRIMARIA BATAR – 3 terenuri
  3. PRIMARIA INEU DE CRIS – 3 terenuri
  4. PRIMARIA GEPIU – 3 terenuri
  5. PRIMARIA LAZARENI – JUDELTUL BIHOR
  6. PRIMARIA DRAGANESTI – JUDELTUL BIHOR
  7. PRIMARIA STEI – JUDELTUL BIHOR
  8. PRIMARIA CRISTIORU DE JOS – JUDELTUL BIHOR
  9. PRIMARIA SANICOLAU ROMAN – JUDELTUL BIHOR
  10. PRIMARIA GHIRISU DE CRIS – JUDELTUL BIHOR
  11. PRIMARIA BREAZA – JUDELTUL MURES
  12. PRIMARIA HODAC – JUDELTUL MURES
  13. PRIMARIA TEIUS – JUDELTUL ALBA
  14. PRIMARIA POIENI – JUDELTUL CARAS SEVERIN
  15. PRIMARIA GALDA DE JOS – JUDETUL ALBA
  16. PRIMARIA AVRAM IANCU – JUDETUL ALBA
  17. PRIMARIA CAMPENI – JUDETUL ALBA
  18. PRIMARIA LIVEZI – JUDETUL BISTRITA NASAUD
  19. PRIMARIA SOLOVASTRA – REGHIN
  20. PRIMARIA BEIUS – JUDETUL BIHOR
  21. PRIMARIA MARGHITA – JUDETUL BIHOR
  22. PRIMARIA CABESTI – JUDETUL BIHOR
  23. PRIMARIA ROSIA – JUDETUL BIHOR
  24. PRIMARIA BUDUREASA – JUDETUL BIHOR
  25. PRIMARIA POCOLA – JUDETUL BIHOR
  26. PRIMARIA GIRISU DE CRIS – JUDETUL BIHOR
  27. PRIMARIA CIUMEGHIU – JUDETUL BIHOR
  28. PRIMARIA HIDISELUL DE SUS – JUDETUL BIHOR
  29. PRIMARIA LAZARENI – JUDETUL BIHOR
  30. PRIMARIA MADARAS – JUDETUL BIHOR
  31. PRIMARIA KOGALNICEANU – JUDETUL SEBES
  32. PRIMARIA POENI – JUDETUL CLUJ
  33. PRIMARIA BREAZA – JUDETUL MURES
  34. MORAGROIND – JUDETUL MURES
  35. CECOSYSTEM – JUDETUL MURES
  36. SPORT ENERGY LINES SRL – NEGRESTI OAS – JUDETUL SATU MARE
  37. ADORANIS TRANS SRL – SALAJ
  38. MARICONS SRL – CLUJ NAPOCA
  39. PANPETROL COM SRL – CLUJ
  40. TOP RUSTIC SRL – BIHOR
  41. ARPIS IMPEX SRL – BIHOR
  42. SPORT CLUB PALOTA – BIHOR
  43. INTERPREST SRL – ONESTI
  44. ETISPORT SRL – CLUJ
  45. DC8MN SRL – CLUJ
  46. MODELFRUT SRL – CLUJ
  47. SEBASTIANO EXIM SRL – REGHIN
  48. EUROBAN SRL – BECLEAN
  49. AVICOLA SRL – SLOBOZIA
  50. DARA SPORT SRL – GHERLA
  51. LAZAR IULIAN – IASI
  52. GIMA AGRO SRL – ZALAU
  53. PRO IDEA SRL – BIHOR
  54. F.C. BIOLAND PALEU – BIHOR
  55. SCOALA SPORTIVA ORADEA – BIHOR
  56. RLB ELECTRO – BISTRITA
  57. PETRIS COM SRL – MURES
  58. IULIUS MALL SUCEAVA